Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja Jõhvis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193208

Tööpakkumise number

193208

Töö kirjeldus

  • Saadetiste vormistamisega seotud toimingud arvutis
  • Klienditellimuste vastuvõtmine
  • Kliendiküsimustele ja päringutele vastamine
  • Saadetiste väljastamine/vastuvõtmine klientidelt
  • Kullerite tegevuse operatiivne korraldamine/juhtimine
  • Kullerite töö igapäevane fikseerimine
  • Vajaliku dokumentatsiooni täitmine ja haldamine

Töö on vahetustega.

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus
  • edumeelne ja positiivne ellusuhtumine
  • ausus,korrektsus ja kohusetundlikkus
  • hea suhtlemis- ja koostöövõime
  • kiire õppimisvõime
  • täpsus
  • keelteoskus suhtlemistasandil: eesti-, vene keel
  • eelnev töökogemus klienditeenindaja/logistikuna
  • oskus korraldada meeskonnatööd operatiivselt vastavalt olukorrale
  • suutlikkus iseseisvalt probleeme lahendada
  • oskus oma sõna maksma panna

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • kindlat sissetulekut
  • sotsiaalseid garantiisid
  • sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Jõhvis

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2010
Kuulutus sisestati:
22. märts 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.