Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800414

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud

Oleme Baltimaade kõige ägedam ja ainulaadsem tanklarestoran Eestimaa südames! Peame oluliseks rohelist mõtteviisi ning hoolime puhtast elukeskkonnast ja toidust. Võimalusel eelistame alati kohalike tootjate toorainet.

Töö kirjeldus

  • Klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine

  • Klientide nõustamine ja abistamine

  • Teenuste ja toodete aktiivne müük

  • Töökeskkonna järjepidev korrashoid

Ootused kandidaadile

Kui Sa...

  • Oskad toime tulla kiiretel aegadel ja sul on hea huumorisoon,
  • Hoiad puhtust ja korda
  • Oled leidlik ja orienteeritud headele tulemustele
  • Oled paindlik ja valmis töötama tööajagraafiku alusel ka nädalavahetustel Oled positiivse ellusuhtumisega

Kui Sul…

  • Silm särab pakkudes klientidele suurepärast teenindust
  • on oskus kuulata ja mõista klientide vajadusi
  • on tahe töötada motiveerivas ja lõbusas töökeskkonnas

Ettevõte pakub

  • Kohapealset väljaõpet ja arenguvõimalusi

  • Tehtud tööle väärilist tasu

  • Ettevõttesiseseid soodustusi

  • Ägedaid ühisüritusi

  • Töötamist täis- või poolekohaga

  • Stabiilset ja kindlat töösuhet lõbusat tööseltskonda

Tööpakkumise number
#800414