Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #195368

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime AS Olerex Järva- Jaani tanklasse sõbralikku ja elurõõmsat klienditeenindajat puhkusete asendajaks.

Klienditeenindaja tööks on klientide kõrgekvaliteediline teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Klienditeenindaja töös on oluline väga hea suhtlemisoskus ja empaatiavõime.
Tööks vajalike oskuste hulka kuuluvad:
* võime paindlikult lülituda ühelt tegevuselt teisele,
* iseseisvus,
* meeldiv, viisakas käitumine,
* ausus,
* täpsus,
* korrektsus,
* arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja suhtlemiserohket tööd.
Tööle vastavat tasu.

Tööpakkumise number
#195368

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2010

AS Olerex on Eesti üks suurimaid mootorikütuste jaemüüjaid. Olerexi jaemüügivõrgus on 43 teenindusjaama, ettevõttes töötab 250 inimest.

Vaata rohkem