Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja jäätisekohvikusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 554683

Tööpakkumise number

554683

Töö kirjeldus

Gelato Ladies jäätisekohvik otsib toredaid töötajaid. Kui armastad inimestega suhelda ning sooviksid neid jäätisega õnnelikuks teha, siis tule meile!

Valmistame ise oma jäätisekohvikus Tallinna vanalinnas värsket gelatot ning soovime klientidele pakkuda vaid parimaid maitseid ning suurepärast kohvikuelamust.

Tööülesanded:
Klientide rõõmsameelne teenindamine
Töö kassaga ning meie toodete ja teenuste pakkumine
Kuumade ja külmade jookide valmistamine
Vahvlite ja taignate valmistamine
Kohviku pidev korrashoid ja sulgemisel koristamine

Nõudmised kandidaadile

Vanust 18+
Pealehakkamist ja soovi tööd teha
Rõõmsameelsust ja iseseisvust
Armastust gelato vastu
Soovi pakkuda parimat klienditeenindust
Kohusetundlikkust, kiirust ja täpsust

Eelisteks on:
Võõrkeelteoskus (eelkõige inglise, vene ja soome keel)
Espressomasinaga töötamise kogemus
Teeninduses või toitlustuses töötamise kogemus

Ettevõte pakub

Meeldivat tööd armsas kohvikus
Tööaega graafiku alusel
Töökoormust vastavalt kokkuleppele
Konkurentsivõimelist töötasu
Sõbralikku ja hoolivat kollektiivi
Palju gelatot!

Lisainfo

Töö tegemise periood: tähtajatu

Alustamine koheselt!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

Meie missiooniks on valmistada iga päev kvaliteetsest, naturaalsest ja hooajalisest toorainest erilist Itaalia stiilis käsitööjäätist ehk gelatot. Tootmine toimub kohvikus kohapeal olevas jäätiselaboratooriumis ning eelistatud on kodumaine ja Itaalia päritolu värske tooraine hoolikalt valitud tarnijatelt. Hästi hoitud ja motiveeritud töötajad pakuvad suurepärast teenindust ning kire ja pühendumisega töötatakse ka laboratooriumis, et tagada stabiilselt ja kompromissitult parim toode.

Pakkuda kliendile lisaks maitseelamusele ka meeldivat kohvikukeskkonda, mis on toredaks kohtumispaigaks sõprade ja perega. Meie vanalinnas asuva kohviku hubane, helge ja armas interjöör mahutab istuma 25 inimest, suvehooajal on ka maja ees 12-kohaline terrass. Meie juures on olemas kõik vajalik, et end lastega meie juures hästi tunda ning oleme ka koerasõbralikud. Suure osa meie valikust moodustavad vegan sorbetid ning enamus jäätiseid on gluteenivabad. Pakume ka laia valikut jooke ja koolitatud baristad valmistavad kõrgekvaliteetseid kohvi- ja teejooke.

Oleme innovaatilised, tahame pidevalt edasi areneda, katsetada ja üllatada uute toodete ja eksperimentaalsete maitsetega. Meie juures on iga päev suvi, sest meie stiilses ja mugavas kohvikus on igal ajal võimalik laias valikus jäätist nautida või kaasa võtta, pakume ka võimalust gelatot kilo kaupa termokarbiga kaasa osta.