Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665970

Klienditeenindaja Itella Smartpost (Viljandi)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine telefoni ja e-posti teel

Kliendiandmete haldus ja kontroll

Kliendipöördumiste professionaalne lahendamine

Ootused kandidaadile

Soovid pakkuda klientidele suurepärast teenindust

Räägid väga head eesti keelt, vene ja inglise keelt suhtlustasandil

Oled valmis õppima ja oled aktiivne meeskonnamängija

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku professionaalset väljaõpet kohapeal

Omatöötaja soodustusi, ühisüritus ja erinevaid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#665970

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 864 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. september 2020
Kuulutus sisestati:
2. september 2020

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem