KLIENDITEENINDAJA - ILUKONSULTANT
Tööpakkumise number #751517

1
TKM BEAUTY EESTI OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime I.L.U. Ülemiste keskuse kauplusesse Tallinnas säravat KLIENDITEENINDAJA - ILUKONSULTANTI

Ootused kandidaadile

  • Tunned suurt huvi ja kirge ilutoodete vastu
  • Sulle meeldib klienditeenindus ja müügitöö
  • oled suurepärase suhtlemisoskusega, sõbralik ja abivalmis
  • oled vastutustundlik ja hea pingetaluvusega
  • valdad eesti ja inglise keelt
  • oskad algtasemel suhelda vene keeles.

Ettevõte pakub

  • põnevaid meigi- ja parfüümikoolitusi
  • sõbralikke ja teotahtelisi töökaaslaseid
  • huvitavat tööd paindliku graafiku alusel
  • põhipalgale lisaks tulemustasu heade müügitulemuste korral
  • ettevõttesiseseid soodustusi Eesti juhtivas kaubandusgrupis

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri läbi CV keskuse keskkonna.
Ühendust võetakse vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#751517