Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59105

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müük kaupluses
kaupade väljapanek
kaupade ettevalmistamine müügiks
kaupade ladustamine

Ootused kandidaadile

algatus- ja vastutusvõime
ausus ja täpsus
eesti ja vene keele oskus
enesearendamise soov

Ettevõte pakub

arenguvõimalust ettevõtte sees
huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
müügitulemustest sõltuvat palka
töökohta tulemustele orienteeritud meeskonnas

Lisainfo

Kandideerijatel palume lisada CV le foto.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#59105