Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143268

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • büroosse tulevate klientide teenindamine ja nende kindlustusalane nõustamine

  • klientidele pakkumise tegemine ja lepingute vormistamine

  • turunduskampaaniates osalemine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • teenindusvalmidus, paindlikkus ning positiivne ellusuhtumine
  • eesti keele valdamine
  • kohusetunne, korrektsus ja hea pingetaluvus
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • arvutikasutamisoskus (MS Office, Internet)
  • hea suhtlemisoskus, sõbralikkus ja avatus

Kasuks tuleb
  • huvi kindlustuse vastu
  • loov mõtlemine
  • õpivalmidus

  • stabiilset, vastutusrikast ja arendavat töökohta Eesti juhtivas kindlustusseltsis

  • huvitavat ja mitmekest tööd ning kaasaegset töökeskkonda

  • põhjalikku kindlustusalast väljaõpet ning pidevat enesearendamise võimalust tulevikus

  • toetavat, sõbralikku ja eesmärgile orienteeritud meeskonda

  • motiveerivad töötingimusi ja mitmeid tööandja soodustusi

Töö toimub GRAAFIKU ALUSEL peamiselt Jõhvi büroos, asendamine Ida-Virumaa piirkonnas.

Tööpakkumise number
#143268

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

If Eesti Kindlustus on Eesti suurim kindlustusselts, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse kahjukindlustusgruppi If P&C Insurance Holding Ltd.

Otsime jaemüügi osakonda Jõhvi büroosse uut meeskonnaliiget.

Vaata rohkem