Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140745

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laevapiletite müük ja klientide professionaalne, sõbralik ning kiire teenindamine Heltermaa sadama piletimüügikassas, infotelefonile vastamine

Ootused kandidaadile

Ootame oma rõõmsameelsesse meeskonda positiivse ellusuhtumisega ausat ja kohusetundlikku kaaslast kellel on
- hea pingetaluvus ja initsiatiivi võtmise julgus eriolukordade kiireks lahendamiseks
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- arvutiga töötamise kogemus
- valmisolek töötada graafiku alusel
- eelnev töökogemus teeninduse valdkonnas

Ettevõte pakub

sõbralikku ja toetavat meeskonda
konkurentsivõimelist töötasu
koolitusi ja ühisüritusi
vahetustega tööd graafiku alusel, mis jätab piisavalt vaba aega

Lisainfo

Klienditeenindaja töö sisu kohta teab vastuseid teenindusassistent Marina.
Küsi julgesti lisateavet tööpäevadel telefonil 5288020

Tööpakkumise number
#140745

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. märts 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

OÜ Väinamere Liinid on pikaajalise reisijateveo kogemusega AS Saaremaa Laevakompanii tütarfirma mandri ja Lääne-Eesti saarte vahelise reisilaevaliikluse korraldamisel

Vaata rohkem