Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94160

Tööpakkumise number

94160

Töö kirjeldus

Tellimuste vastuvõtt, andmete sisestamine arvutisse (laoprogrammi "Taavi");
Kauba tellimus- ja müügidokumentide (arvete) koostamine;
Kauba transpordi organiseerimine;
Klienditeenindus (telefonile ja e-mailidele vastamine, otsene müük);
Kaupade üle arvestuse pidamine ja laoseisu jälgimine;
Saldode kontroll ja võlgnikega tegelemine.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobib kandidaat on vilunud arvutikasutaja (soovitavalt tunneb ka Taavi laoprogrammi);
omab eelnevat töökogemust müügi- või raamatupidaja assistendina;
oskab vene keelt nii kõnes kui kirjas, soovitavalt ka inglise keelt suhtlustasandil;
on iseseisev, initsiatiivikas, koostööaldis ning huumorimeelega.

Heale töötajale pakume palju huvitavat ja tasuvat tööd ning toredaid kolleege.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2007

AS Proplastik on plast - ja alumiiniumtoodete hulgimüügi ettevõte.