Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399373

Tööpakkumise number

399373

Töö kirjeldus

Ettevõtte töötajate kohviku teenindus: hommiku- ja lõunasöögi serveerimine; kohvi ja tee keetmine; nõude pesemine; kohviku ruumi puhtana ja korras hoidmine.
Tööriiete haldus: pesemisele saatmine, sorteerimine, korrastamine, riiulitele paigutamine ning ruumi korrashoid.
Nõudepesijate asendamine puhkuste ajal.
Ettevalmistus- ja abitööde tegemine erinevates köökides.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil
Kiire, töökas ja kohusetundlik
Keskharidus
Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana ja tervisetõendi olemasolu

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku väljaõpet kohapeal
Mitmekülgset tööd ja head tasu
Töötajate bussi kasutamise võimalust
Erinevaid töötajatele mõeldud soodustusi

Lisainfo

Tööaeg 7:00 - 15:30, E-R. Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Laagris (buss nr 18).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2015

Fazer Food OÜ kuulub Fazer Gruppi. Meie põhiväärtusteks on kvaliteet, kliendikesksus ja meeskonnavaim. Pakume Fazer Grupi ettevõtetele ning valitud välisklientidele kvaliteetseid valikpagaritooteid, suurepärast tarnekindlust ja paindlikku klienditeenindust. Koostöös klientidega leiame alati sobivaimad tooted ja lahendused, jälgides muutuvaid trende maailmas.