https://www.cvkeskus.ee/97765

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97765

Tööpakkumise number

97765

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja võtab vastu ja edastab tellimused tootmisele, vastavalt tootmisest saadud infole kinnitab tellimused klientidele, koostab ja väljastab arveid, suhtleb logistikaosakonnaga kauba saatmist puudutavates küsimustes ning vahendab vajalikku informatsiooni ettevõtte töötajatele, klientidele, koostööpartneritele. Töö eeldab tahet ja oskust suhelda ning täpsust ja korrektsust.


Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud teenindusvalmid ja hea suhtlemisoskusega positiivse ellusuhtumisega klienditeenindajad, kellel on omandatud vähemalt keskharidus ning kelle keeleoskus (eesti, inglise) võimaldab meie klientidega korrektselt ja arusaadavalt suhelda ka kirjalikult. Eeldame head arvuti kasutamise oskust (MS Office). Kasuks tuleb soome keele oskus.


Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, tänapäevaseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV palgasooviga 09.märtsiks 2007 aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga.
Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 16.03.2007.a. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. märts 2007
Kuulutus sisestati:
2. märts 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Keilas asuvas tehases töötab täna umbes 260 inimest.