Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109850

Tööpakkumise number

109850

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja konsulteerib kliente Ensto toodetega seotud küsimustes, vormistab tellimused, müügiarved ja saatedokumendid, tellib kaubad. Töö eeldab tahet ja oskust suhelda, täpsust ning korrektsust.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud tehnilise taibuga, teenindusvalmid ja hea suhtlemisoskusega positiivse ellusuhtumisega klienditeenindajad, kellel on omandatud vähemalt keskharidus ning kelle keeleoskus (eesti, vene) võimaldab meie klientidega korrektselt ja arusaadavalt suhelda ka kirjalikult. Eeldame, head arvuti kasutamise oskust (MS Office). Kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus ning tehniline taust (haridus, kogemus, hobi).

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV palgasooviga 29.maiks 2007 aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga.
Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 04.06.2007.a. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2007
Kuulutus sisestati:
24. mai 2007

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Ensto Elekter AS on aastast 1993 Ensto kontserni kuuluv elektri-installatsioonitarvikute maaletooja ja hulgimüüja Eestis. Täna töötab Ensto Elekter AS-is 13 inimest.