Klienditeenindaja
Tööpakkumise number #718375

Eesti Keskkonnateenused AS
Maardu, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja töö tulemusel on autod vastu võetud ja välja saadetud vastavalt kehtestatud korrale, raportid korrektselt täidetud

ja vajalik info edastatud, laost materjalid väljastatud.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat omab töökogemust klientide teenindamisel, oskab kasutada arvutit (word, excel), on hea analüüsi- ja üldistusvõimega ning oskab tähtaegadest kinni pidada ning on võimeline töötama iseseisvalt kui ka meeskonnas.

Pakume klienditeenindajale põnevat tööd, tööle väärilist tasu ja stabiilset tööd edukas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#718375

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021
Klienditeenindaja Klienditeenindaja

Vaata rohkem