Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222605

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uue kolleegi peamisteks tööülesanneteks on ettevõtte tööks vajaliku dokumentatsiooni haldamine, kontaktide ja info edastamine, raamatupidamisprogrammis saabunud arvete, aruandvate isikute ja kassa arvestus.
Samuti ootame uuelt kolleegilt tuge müügiprotsesside ning lao töö korraldamisel.

Ootused kandidaadile

- vähemalt kesk- või keskeri hariduse olemasolu
- varasem töökogemus sekretäri või müügisekretärina
- eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
- inglise ja vene keele valdamine suhtlustasandil
- ausus, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- arvuti kasutamise oskus heal tasemel (MS Office)
- töökus ja meeskonnatööle orienteeritus

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd arenevas tootmisettevõttes
- stabiilset sissetulekut
- ettevõtte poolseid soodustusi

Lisainfo

Kasuks tuleb teadmine laotööst ning soome keele oskus.

Tööpakkumise number
#222605

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 540 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
18. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
Töötasu kuulub ülevaatamisele peale katseaja lõppu

Üheksa aasta pikkuse töökogemusega Eesti firma Silwi Autoehitus, AS Silberauto tütarettevõte, ehitab Mercedes-Benz tarbesõidukitest väikebusse, koolibusse, linnabusse, erisõidukeid kiirabile, politseile ja päästeteenistusele ning veokite pealisehitusi – furgoone, kaubaautosid ja külmikautosid.

Vaata rohkem