Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40836

Tööpakkumise number

40836

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja peamised tööülesanded oleksid:
aktiivne ID piletite müük
ID-kaardi sertifikaatide uuendamine/müük
muude sertkeskuse teenuste müük
klientide nõustamine ja abistamine

Töökohaks on kaasaegne klienditeenindussaal kesklinnas. Töö toimub boksis kus on töölaud arvuti printeri ja kaardilugejaga ning kassakapp

Nõudmised kandidaadile

Klienditeenindaja on ettevõtte visiitkaardiks. Ootame oma kollektiivi taktitundelist sihikindlat, tehnoloogilise taibuga korrektset noort inimest. Vajalik on lisaks riigikeelele ka vene keele piisav oskus ja ka arvuti kasutamise kogemus.

Ettevõte pakub

Palju tööd
motiveerivat töötasu
tööks vajalikku koolitust

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2005
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 5500 kuni 6500 EEK kuus

AS Sertifitseerimiskeskuse peamine ülesanne on vastutada Eesti ID-kaardi elektrooniliste funktsioonide toimimise eest. Pakume tarkvara digitaalallkirjade andmiseks ja kontrolliks ning teenuseid ID-kaardi sertifikaatide kehtivuse kontrolliks. Meie uus tegevussuund on ID-kaardil põhinevate piletisüsteemide opereerimine - vaata www.pilet.ee .