Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40836

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja peamised tööülesanded oleksid:
aktiivne ID piletite müük
ID-kaardi sertifikaatide uuendamine/müük
muude sertkeskuse teenuste müük
klientide nõustamine ja abistamine

Töökohaks on kaasaegne klienditeenindussaal kesklinnas. Töö toimub boksis kus on töölaud arvuti printeri ja kaardilugejaga ning kassakapp

Ootused kandidaadile

Klienditeenindaja on ettevõtte visiitkaardiks. Ootame oma kollektiivi taktitundelist sihikindlat, tehnoloogilise taibuga korrektset noort inimest. Vajalik on lisaks riigikeelele ka vene keele piisav oskus ja ka arvuti kasutamise kogemus.

Ettevõte pakub

Palju tööd
motiveerivat töötasu
tööks vajalikku koolitust

Tööpakkumise number
#40836