Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28038

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks E-Kindlustuse Saue Autoregistrikeskuses asuvas müügipunktis liikluskindlustuse lepingute ja poliiside vormistamine ning riigilõivude vastu võtmine

Ootused kandidaadile

  • Arvuti kasutamise oskus
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Kiire õppimis- ja arenemisvõime

  • Väljaõpet, toetavad meeskonda ning suurepäraseid arenguvõimalusi
  • Tulemusest sõltuvat palka – palgavahemik 4 000 kuni 5 500 krooni (bruto)
  • Tööaeg Teisipäev kui Reede 8.30 kuni 16.30 ja Laupäeval 8.30 – 14.00
  • Töö asukoht: Saue ARK harju büroo, Tule põik 1, Saue.

Lisainfo

Lisainfo 66 57 040 või ruth@e-kindlustus.ee

Tööpakkumise number
#28038