Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja Haabersti Jyski

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566713

Tööpakkumise number

566713

Firma nimi peidetud Klienditeenindaja Haabersti Jyski

Töö kirjeldus

Vastutusalad:
• Sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
• vajadusel kaupade väljapanek vastavalt müügikontseptsioonile;
• aktiivne müük ja lisamüük;
• müügi-ja tootekoolitustel osalemine;
• kaupluse kassaala ja sissepääsu korrashoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
• Peab lugu puhtusest ja korrast;
• meeldib abistada ja nõustada kliente;
• on initsiatiivne, näeb, mida on vaja teha;
• on huvitatud sisekujundusest ning meeldivad tooted, mida JYSKis müüakse;
• eelistab aktiivset ja liikuvat tööd;
• on võimeline vastu pidama suurele töökoormusele;
• aus, kohusetundlik.

Lisainfo

Oleme tänulikud kõikidele kandideerijatele, kuid võtame ühendust vaid järgmisesse valikuvooru edasipääsenutega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
9. november 2018
Brutopalk:
Alates 750 EUR kuus

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.