Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431201

Klienditeenindaja - ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettekandja töö pubis, baaridaami abistamine, saali korrashoid.
Tööaeg on E-R 3-4 tundi päevasel ( 12-16 ) ajal või õhtusel ( 18-22 ) ajal ja nädalavahetustel paindliku graafikuga .Sobib ka õpilastele ja üliõpilastele.

Ootused kandidaadile

rõõmsameelsus
kohusetundlikkus
korrektne välimus
kasuks tuleb fotoga cv.

Stabiilset tööd meeldivas töökeskkonnas, toredat kollektiivi, konkurentsivõimelist töötasu , tööks vajalikku väljaõpet, paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#431201

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. august 2016
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem