Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61383

Klienditeenindaja esindussalongis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tööülesanneteks on toodete esitlemine, tutvustamine ja müük klientidele esindussalongis

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus teenindus- või müügivaldkonnas
  • kliendikeskne mõttelaad ning väga hea suhtlemisoskus
  • vähemalt keskharidus
  • väga hea vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • kasuks tuleb töökogemus ehituse/ tehnika alal

Ettevõte pakub

  • tootekoolitusi
  • sõbralikku kollektiivi
  • põhipalga ja boonuspalga süsteemi

Lisainfo

CVO Group OÜ on Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv online personaliotsingu ja konsultatsioonifirma. Meie eesmärgiks on aidata ettevõtteid nende personalitöö juhtimisel ja arendamisel ning kvaliteetse tööjõu leidmisel läbi innovatiivsete lahenduste.
Personaliotsingu täisteenust pakume finants-, tehnoloogia- ja turunduse-müügi valdkonnas

Tööpakkumise number
#61383