Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja esindussalongis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61383

Tööpakkumise number

61383

Töö kirjeldus

  • tööülesanneteks on toodete esitlemine, tutvustamine ja müük klientidele esindussalongis

Nõudmised kandidaadile

  • varasem töökogemus teenindus- või müügivaldkonnas
  • kliendikeskne mõttelaad ning väga hea suhtlemisoskus
  • vähemalt keskharidus
  • väga hea vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • kasuks tuleb töökogemus ehituse/ tehnika alal

Ettevõte pakub

  • tootekoolitusi
  • sõbralikku kollektiivi
  • põhipalga ja boonuspalga süsteemi

Lisainfo

CVO Group OÜ on Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv online personaliotsingu ja konsultatsioonifirma. Meie eesmärgiks on aidata ettevõtteid nende personalitöö juhtimisel ja arendamisel ning kvaliteetse tööjõu leidmisel läbi innovatiivsete lahenduste.
Personaliotsingu täisteenust pakume finants-, tehnoloogia- ja turunduse-müügi valdkonnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. märts 2006
Kuulutus sisestati:
2. märts 2006

AS Plaadipunkt on Eesti üks suuremaid ja vanimaid keraamiliste plaatide ja vannitoasisutuse müüjaid. Plaadipunkt on Eesti turul tegutsenud 1994. aasta veebruarikuust ning firma eesmärk on luua vannitubadesse, tualettruumidesse, köökidesse jne. terviklikke lahendusi, pakkudes parimaid ehitusmaterjale: kõikvõimalikke plaate, plaatimistöödel vajalikke abimaterjale ja kvaliteetset sanitaartehnikat (vaata ka www.plaadipunkt.ee).