Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 565782

Tööpakkumise number

565782

Töö kirjeldus

Kui Sulle ei meeldi Sinu praegune rutiin ja tunned, et töökoht ülipõnevas joogimaailmas võiks Sulle meeldida - see töö on Sulle!

Sina, kelle jaoks erinevad maitse-elamused võiksid olla osake elu mõttest! Sa oled särav isiksus, armastad suhtlemist ja unistad tööst, mis on seotud VEINI-ÕLLE ja muude ägedate käsitööjookide põneva maailmaga.

Just SIND me ootame!

SIP veini- ja õllepoe tiim vajab täiendust nii Kalamajas TALLINNAS kui Aparaaditehases TARTUS. Pakume palka, kogemusi, palju võrratuid maitseid, väljaõpet, paindlikku graafikut, täis- või osalist tööaega. Seega - Sinu CV võiks meie poole juba teel olla!

Nõudmised kandidaadile

• vanus vähemalt 20 aastat ning oskus suhelda
• positiivne hoiak ning eeldused tööks teenindajana
• inglise keele oskus suhtlustasemel
• kasuks tulevad baasteadmised joogimaailmast

Ettevõte pakub

• tööd graafiku alusel ja sobivas mahus
• väärilist palka ja sõbralikku kollektiivi
• palju uusi ja huvitavaid tutvusi

Asukoht:
Eesti
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
5. november 2018

Superägeda joogivalikuga SIP veini- ja õllepood pakub Telliskivi tänaval Tallinnas ja Aparaaditehases Tartus maailma parimaid jooke igale maitsele. Lisaks ka joogikultuuri arendavaid degustatsioone-koolitusi erinevatel teemadel. Kaupluses on kohapeal üle 1500 hästivalitud õlle-veini-siidri ja muu käsitöö-joogi, sealhulgas ka alkoholivabad õlled, naturaalsed mahlad-toonikud-limonaadid jne.