Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 6. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 4. november 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku ja väiksesse kollektiivi kala ja teiste mereandide entusiasti, kellelt ootame:

* Värske- ja suitsukala ning teiste mereandide aktiivne müük Balti Jaama turul asuvas letis

* Klientide viisakas ja rõõmsameelne teenindamine

* Hoolitsed, et kaup ja letid oleksid esinduslikult sätitud

* Hoolitsed selle eest, et pood oleks puhas ja korras

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

* Oled väga hea suhtleja ja teed oma tööd südamega

* Oled täpne, aus ja kohusetundlik

* Oskad ka pingelisemates olukordades lahenduse leida

* Oskad eesti keelt nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb ka suhtlemine vene keeles

* Vähemalt 18 aastat vana

Ettevõte pakub

*Täiskohaga tööd graafiku alusel

*Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

* Tööalast väljaõpet kohapeal

* Konkurentsi võimelis ja stabiilset sissetulekut

* Arenguvõimalusi ja töötajatele mõeldud soodustusi Kalamajakas OÜ grupis

Tööpakkumise number
#670965

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020
Klienditeenindaja Balti Jaama turul asuvasse Kalamajaka letti Klienditeenindaja Balti Jaama turul asuvasse Kalamajaka letti

Kalamajakas OÜ

Meie kiindumust värskesse kalasse märkasid esmalt meie sõbrad ja tuttavad.
Suur soov neidki igapäevaselt parima merehõbedaga varustada sai vundamendiks
Kalamajakale, parima kalavalikuga suunanäitajale.
Meie pühendumus on jäänud samaks – lihtsalt sõpru on nüüd palju rohkem.
Kusiganes sa meid märkad, võid olla kindel maitsvale kõhutäiele.
Võtame lahkelt vastu, kuulame soove ning jagame heal meelel oma kogemust
parima kala valikul – nagu sõpradele.
Kalamajakas – hingega asja juures. Õnge ja õhinaga.

Vaata rohkem

Klienditeenindaja Balti Jaama turul asuvasse Kalamajaka letti