Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-baarmen

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436956

Tööpakkumise number

436956

Töö kirjeldus

Külaliste vastuvõtmine, teenindamine nii lauas kui baaris, töökoha ja saali korrashoid, serviisi hooldamine, arveldamine külalistega ,tellimuste ja reserveeringute registreerimine.

Nõudmised kandidaadile

Pingetaluvus, võimeline iseseisvaks tööks , toitlustus alased teenindus teadmised, füüsiliselt terve, korrektne välimus, keelte tundmine vähemalt suhtlus tasandil (inglise ja vene keel)

Pakume oma uutele kolleegidele paindlikut töögraafikut( nii õhtustel kui ka nädalavahetustel) .Meie pakutav töö peaks sobima eelkõige üliõpilastele, nii täiskoha kui ka osalise tööajaga, Otsime enda kollektiivi kahte rõõmsameelset ja töötahtelist klienditeenindajat.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2016
Kuulutus sisestati:
21. august 2016
Brutopalk:
Alates 300 kuni 800 EUR kuus

Toitlustus ettevõtte otsib endale töökaid ja rõõmsameelseid klienditeenindajaid