KLIENDITEENINDAJA Audentese Spordikompleksis VIP7

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS

Tööpakkumise number

569291

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS KLIENDITEENINDAJA Audentese Spordikompleksis

Töö kirjeldus

Klientide viisakas teenindamine ja kassaoperatsioonide teostamine. Töö kohviku buffees: ettevalmistamine, täiendamine.
Saali korrashoid, kauba vastuvõtt, vajadusel catering-teenindusel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Hea suhtlemisoskus.
Valmisolek vahetustega tööks.
Eelistame kandidaate klienditeeninduse kogemusega, toiduvalmistamise oskuse ja kogemusega.

Ettevõte pakub

-Vahetustega töö E-L kl. 8:00-20:30;
-Pühapäev ja riigipühad vabad;
-Väljaõppe kohapeal;
-Ametlik ja õigeaegne töötasu;
-Omapere soodustused;
-Täiendav tervisekindlustus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
27. november 2018
Soovin kandideerida

KLIENDITEENINDAJA Audentese Spordikompleksis

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaatan ettevõtte profiili