Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825847
Osaline kaugtöö võimalus

Klienditeenindaja-assistent

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Telefonikõnedele vastamine ja kliendiinfo väljastamine, dokumendihalduse ja kirjavahetuse korraldamine, kliendiandmebaasi ja veebilehe haldamine, büroo korrashoid.

Ootused kandidaadile

Hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, hea organiseerimis- ja planeerimisoskus, täpsus ja korrektsus, kiire õppimisvõime, pingetaluvus, teadmised dokumendihaldusest. Inglise keele oskus.

Kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku ja töökat kollektiivi, huvitavat ja sisutihedat tööd.

Lisainfo

Tööaeg graafiku alusel E-P, peamiselt kl 05:30-20:00. Osaline kaugtöö võimalus.
Valmidus tööle asumiseks jaanuari alguses.
Koos CV-ga palume saata ka palgasoov.

Tööpakkumise number
#825847