Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437377

Klienditeenindaja-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oktoobris avatav suur kogu pere keskus otsib
KLIENDITEENINDAJA-ADMINISTRAATORIT

  • Klientide teenindamine keskuse jäätisekohviku letis
  • Broneeringute haldamine ja klientidega arveldamine
  • Keskuse pääsmete müük
  • Sõbraliku ning professionaalse teeninduse tagamine
  • Teenindusala korrashoid
  • Jäätise, jookide ja suupistete serveerimine

Ootused kandidaadile

  • Oled särav ja julge suhtleja ning pead lugu heast teeninduskultuurist
  • Omad eelnevat töökogemust teenindusvaldkonnas
  • Räägid vabalt eesti keelt, suhtled vähemalt algtasemel vene ja inglise keeles
  • Sobib töötamine täistööajaga graafiku alusel

Ettevõte pakub

  • Saada osa põnevast uue koha avamise protsessist
  • Motiveerivat töötasu, põhipalk + müügipreemia (bruto alates 700€ kuus)
  • Paindlikku töögraafikut
  • Suurepärast asukohta – Mustamäe tee 50, Tallinn
  • Tööle asumise aeg, septembri lõpp 2016

Lisainfo

Kättlin Küttis, telefon: 51934834

Tööpakkumise number
#437377

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. september 2016
Kuulutus sisestati:
23. august 2016

OÜ Atribor on 2010. aastal asutatud ettevõte. Meie varasemad projektid leiad www.imeline.eu ja www.elamusgolf.eu .

Oktoobris avame Tallinnas suure kogu pere keskuse, kuhu otsime rõõmsameelset saaliteenindajat.

Sära silmadesse!

Vaata rohkem