Värsked tööpakkumised

Klienditeenidaja Keila Hesburgeris

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359219

Tööpakkumise number

359219

Firma nimi peidetud Klienditeenidaja Keila Hesburgeris

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded Hesburgeri klienditeenindajana on:
-klientide kiire ja sõbralik teenindamine
-menüüs pakutavate toiduvalikute valmistamine köögis
-kaupade vastuvõtt ja väljapanek
-restorani ruumide puhastamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima:
energilisi, usaldusväärseid ja sõbralikke klienditeenindajaid alates vanusest 18 eluaastat, kes oskavad hästi suhelda eesti keeles

Ettevõte pakub

-paindlikud tööajad võimaldavad töötada kooli kõrvalt
-põhjaliku väljaõppe saab kohapealt
-töö on vaheldusrikas ja suhtlemisrohke
-töökeskkond on nooruslik ja sõbralik, koos veedame aega toredate koosviibimiste ja ühisüritustega
-pakume kaasaegseid töötingimusi ja kaasaaegseid töövahendeid
-häid klienditeenindajaid premeerime erinevate preemiasüsteemidega
-premeerime kuu parimaid töötajaid ja aasta parimaid töötajaid
-pakume võimalust koguda terviseboonust
-heal töötajal on alati võimalus areneda ettevõttesiseselt juhirolli

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. november 2014
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 3.9 EUR tunnis

Hesburger on Soome perefirma ja lugu kiirrestorani edust, mis algas juba 1980.aastatel. Täna annab Hesburgeri kett tööd ligi 5000 töötajale. Oleme edukalt laienemas Soomes, Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Saksamaal ja Türgis. Me oleme vastutusrikas tööandja, kes on vastutav töötaja õiguste, heaolu ja töö rahulolu eest. Hesburger tööandjana on usaldusväärne ja stabiilne, järgime kõiki ühiskonna poolt ettevõtlusele kehtestatud kohustusi.