Värsked tööpakkumised

Klienditeendinduse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25327

Tööpakkumise number

25327

Töö kirjeldus

Töö sisuks on klientidele kauba müügi korraldamine. Täpsemad töökohustused on tellimuste vastuvõtmine, arvete vormistamine, vastavate müügiraportite tegemine, allahindlustega tegelemine, läbirääkimised hulgimüüjatega. Töö sisaldab palju tegelemist numbrilise informatsiooniga. Klienditeeninduse assistent abistab ja vajadusel asendab logistikut.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kõrgharidusega,
• lisaks eesti keelele hea inglise keele oskaja,
• vilunud arvutikasutaja, eriti Exceli ja Access programmide osas.
Kasuks tuleb töökogemus jae- või hulgikaubanduses.

Ootame kandideerima heade suhtlemis- ja koostööomadustega, täpseid ja korrektseid, hea tähelepanuga, kiire analüütilise mõtlemisega ning elurõõmsaid inimesi.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd, koolitust kodu- ja välismaal, kaasaegseid töötingimusi ja korralikku töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna:"GSK-CSA"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2003
Kuulutus sisestati:
20. november 2003

Ariko ReServ on konsultatsiooni- ja personaliotsingufirma, mis on kümne tegevusaasta jooksul pakkunud teenuseid rohkem kui 6oo ettevõttele.
Meie konsultandid on professionaalsed ja omavad pikaajalist töökogemust psühholoogilise diagnostika ja juhtimiskonsultatsiooni alal.
Tuginedes headele kontaktidele konsultatsioonifirmadega paljudes riikides, saame aidata oma kliente kogu Euroopas.