Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179548

Kliendisuhete spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sissetulevatele kõnedele vastamine, püsiklientide konsulteerimine Viasati teenuste ja lepingutingimuste osas
Püsiklientide vajaduste väljaselgitamine ja neile sobilike pakkumiste tegemine edasise koostöö tagamiseks
Viasati teenuste aktiivne telefonimüük olemasolevatele ja potentsiaalsetele klientidele
Klientide tagasiside süstemaatiline kogumine ja analüüsimine koostöös kliendisuhete juhiga

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus telekommunikatsiooni-, kaabel TV- või mõnes muus abonomendipõhises ärivaldkonnas
Aktiivse müügitöö ja/ või klienditeeninduse kogemus
Empaatiavõime, suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
Valmisolek vahetustega tööks (k.a. nädalavahetustel)
Väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus heal suhtlustasandil
Oskus kasutada Exceli andmetöötlust edasijõudnu tasemel

Ettevõte pakub

Töökogemust rahvusvahelises suurettevõttes
Erialaseid ja üldharivaid koolitusi
Toetavat ja sõbralikku töökeskkonda

Tööpakkumise number
#179548