Värsked tööpakkumised

Kliendisuhete juhtivanalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172153

Tööpakkumise number

172153

Töö kirjeldus

Kliendisuhete juhtivanalüütiku tegevuse eesmärgiks on jaeäri valdkonna tooteüksustele, turundusosakonnale ja jaeäri juhtrühmale informatsiooni jagamine selleks, et langetada parimad turundus – ja juhtimisalased otsused.
Juhtivanalüütik osaleb klientide segmenteerimise ja kliendijuhtimise tehniliste lahenduste loomisel ning süsteemi rakendamisel, teostab päringuid kliendiandmebaasist, koordineerib kliendiandmete uuendamise projekte ning viib läbi erinevaid analüüse.

Nõudmised kandidaadile

• omad (rakenduslikku) kõrgharidust kombineerituna vähemalt 2-aastase töökogemusega süsteemi- või majandusanalüüsi (statistika) alal
• Sul on põhjalikud teadmised andmeanalüüsist, tööst andmemudelitega ja segmenteerimisest
• tunned huvi turunduse ja müügi vastu
• Sul on süsteemne mõtlemine ja hea analüüsivõime
• oled teotahteline, energiline ning koostööle orienteeritud
• Sind iseloomustab loovus
• naudid võimalust juhtida mitut projekti samaaegselt
• suudad panustada keskendunult ka pingelistel perioodidel
• valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas ning vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• tegusat meeskonda, võimalust õppida valdkonna parimatelt professionaalidelt
• pikaaegset koostööd- ja arenguvõimalusi Eesti Energia kontsernis
• toredaid ühisüritusi ning võimalust ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2009

Anna oma panus tuleviku energialahendustesse!

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni teeninduseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaeäri on Eesti Energia kontserni klienditeenindusüksus. Meie ülesandeks on klientidele elektrienergia, võrguteenuse, telekommunikatsiooniteenuse ja energiaga seotud lisateenuste müümine. Valdkonda kuulub 7 ettevõtet ja ligi 2000 töötajat.