Värsked tööpakkumised

Kliendisuhete juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87746

Tööpakkumise number

87746

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on kliendisuhete hoidmine ja arendamine; kliendibaasi segmenteerimine erinevate tunnuste alusel; pakutavate teenuste ja kliendibaasi analüüs erinevatest näitajatest lähtudes; analüüsi tulemuste alusel erinevatele gruppidele pakkumiste koostamine ja lojaalsusprogrammide väljamõtlemine. Sa osaled turu- ja kliendiuuringute planeerimisel ning tulemuste analüüsimisel.

Samuti vastutad Sa kogu kliendibaasile suunatud kommunikatsiooni eest ja osaled klientidele suunatud teiste infokanalite väljatöötamises. Sa jälgid, et vastavates programmides oleks olemas vajalik informatsioon kliendi kohta.

Nõudmised kandidaadile

  • omandatud või lõpetamisel olev kõrgharidus
  • väga hea eesti kirjakeele oskus
  • väga hea väljendusoskus
  • hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas

Sulle meeldib analüüsida andmeid, Sa oled positiivse ellusuhtumisega, kliendikeskne ning Sind iseloomustab ettevõtlikkus ja paindlikkus. Sulle meeldib töötada meeskonnas.

Pakume Sulle toredaid kolleege, kaasaegset töökeskkonda, eeneseteostus- ja arenemisvõimalusi tugeva organisatsioonikultuuriga rahvusvahelises ettevõttes ning korralikku motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2006

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis on juhtiv alternatiivne telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Euroopas ja mille teenuseid kasutab 31 miljonit klienti 23 riigis.
Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt
  • avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning anname otsekoheseid vastuseid
  • kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti.