Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196412

Kliendisuhete juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SEB Pank otsib Privaatpangandusse KLIENDIHUHETE JUHTI, kelle ülesandeks on klientide igapäevane nõustamine, kliendi hetkeolukorra kaardistamine ja analüüs, kliendisuhte loomine, hoidmine ja arendamine ning investeerimisportfelli juhtimine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui Sul on kõrgharidus (majandus, finants, õigus), eelnev töökogemus kliendihalduri ja/või nõustaja ametikohal, vene, inglise ja eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, oled väga hea suhtlemisoskusega, emotsionaalselt intelligentne ja tulemustele orienteeritud.

Omalt poolt pakume toetust oma ala professionaalidelt nii Eestis kui SEB Grupis, vaheldusrikast ja väljakutseid esitavat tööd, konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat töötasu, väljaõpet, täiendkoolitusi, usaldust.

Tööpakkumise number
#196412