Värsked tööpakkumised

Kliendisuhete arendusjuhti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 176114

Tööpakkumise number

176114

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on kliendisuhete haldamise (antichurn) osakonna loomine, eesmärkide ja tegevusstrateegia koostamine koostöös müügi-, turundus-, ning klienditeenindusosakonnaga, uute töötajate värbamine ning nende igapäevase töö juhtimine, hindamine ja motiveerimine. Sa vastutad osakonna operatiivjuhtimise, eelarvete koostamise ning täitmise jälgimise eest. Samuti jälgid, et Su osakond saavutaks püstitatud eesmärke ning et tulemused oleksid kooskõlalised ettevõtte ootustega. Täpsemalt hakkad Sa tegelema kliendilojaalsusprogrammide väljatöötamise ning realiseerimisega koostöös Viasati müügi- ja turundusosakonnaga. Sinu osakonna töö tulemuslikkust näitab see, kui suureks kujuneb kaotatud püsiklientide määr. Töö osaks on ka kliendiuuringute (sh rahuloluuuringud) läbiviimine ning saadud tulemuste analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame Sinult varasemat tulemuslikku kliendilojaalsusprogrammide väljatöötamise ning realiseerimise kogemust soovitavalt B2C sektoris. Kuna kliendisuhete arendusjuhil hakkavad olema alluvad, siis on oluline, et Sul oleksid liidriomadused ning meeskonna juhtimise kogemus. Selles töös pead Sa vajadusel olema valmis ka ise aktiivselt kliendisuhtluses kaasa lööma, seetõttu on vajalik varasem aktiivse müügitöö kogemus. Vältimatuks eeltingimuseks on hea inglise keele oskus, kuna Viasat on osa rahvusvahelisest kontsernist. Antud töös on palju kokkupuuteid andmetega (kliendianalüüsid, raportid emaettevõttele), seetõttu pead Sa omama ka head analüüsioskust. Kliendisuhete arendusjuht hakkab kuuluma ettevõtte juhtimismeeskonda, seetõttu on olulisteks omadusteks lisaks eeltoodule ettevõtlikkus ning initsiatiiv iseenda ning oma osakonna tegevuse eesmärgistamiseks. Sa pead väljaõppe perioodil olema valmis komandeeringuteks Rootsi.

Pakume Sulle hindamatut võimalust ülesehitada Viasatis uus struktuuriüksus ning aidata organisatsioonil praeguses majandussituatsioonis säilitada olulisi püsikliendisuhteid. Rahvusvahelise kontserni osana saame pakkuda Sulle stabiilsust ning vastutust, koolitusi erialaspetsiifiliste ning sotsiaalsete kompetentside arendamiseks. Su palgaskeem koosneb motiveerivast põhipalgast ning aastaboonusest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
31. märts 2009

Viasat on Eesti esimene digitaalse televisiooni operaator, pakkudes Eestis satelliidi vahendusel digi-TV teenust alates 2002. aastast. Viasati digitelevisioon on kättesaadav kogu Eesti territooriumil. Viasat Broadcasting on rahvusvahelise meediakontserni Modern Times Group MTG AB suurim ärivaldkond. Samuti on see suurim tasuta telekanalite ja tasuliste satelliitkanalite operaator Skandinaavias ja Balti riikides, mis pakub tasuta telekanaleid Tšehhi Vabariigis, Ungaris, Sloveenias ja Balkanimaadel, DTH-platvormi Ukrainas ning tasulisi telekanaleid kokku 24 Euroopa riigis. MTG on Venemaa suurima sõltumatu telekanali CTC suuraktsionär ning MTG telekanalid jõuavad enam kui saja miljoni inimeseni. Samuti on MTG Põhjamaade ja Balti riikide suurim kommertsraadio-operaator. Otsime oma juhtimismeeskonda