Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197873

Kliendilahenduste projektijuht/arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte kliendilahenduste IT-alane / äriline (E-teenuste) kontseptsiooni arendamine ja elluviimine
  • valdkonnaga seotud arendusprojektide sisuline analüüs, lähteülesannete koostamine, kirjeldatud nõuete jälgimine, analüüsi- ja teostustööde koordineerimine, arendusprojektide juhtimine
  • projektide käigu ja tulemite saavutamise jälgimine
  • kliendilahenduste (E-teenuste) osutamise ja ärilise järjepidevuse tagamine
  • IT-lahenduste müümine äriklientidele

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • teadmised veebipõhiste infosüsteemide arhitektuurist ja levinumate arendustehnoloogiate valikust
  • baasteadmised projektijuhtimise metoodikast
  • süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja õppimisvõime
  • kohusetundlikkus, iseseisvus töös ja tulemustele orienteeritus, pingetaluvus

Kasuks tuleb:
  • arendusprojektide juhtimise kogemus
  • töökogemus tarkvaraarenduses
  • spetsifikatsioonide kirjutamise oskus ja kogemus

Ettevõte pakub

  • väljakutset pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
  • koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
  • professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
  • väga häid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#197873