Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344907

Kliendikontaktide looja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendikontaktide loomine ja haldamine telefoni teel (tegemist ei ole telefonimüügiga)
- koostöö meeskonnaga
- andmebaasi haldamine arvutis

Ootused kandidaadile

- julgus suhelda inimestega
- hea eneseväljendus oskus
- töökus
- arvuti kasutamise oskus igapäevasel tasemel
- täpne ja korrektne
- sobib kontori töö

Ettevõte pakub

- professionaalset koolitussüsteemi
- kindlat tööd
- korralikku sissetulekut
- arenguvõimalusi
- lisamotivatsiooni heade tulemuste eest

Lisainfo

Tööaeg: 9.00 - 17.00

Tööpakkumise number
#344907

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2014

Lux Eesti on osa rahvusvahelisest ettevõttest Lux International AG ning algaval uuel aastal tähistame oma 10 aastast juubelit. Meie tegevusalaks on kvaliteetsete koduseadmete ja tarvikute müük/hooldus. Tootevalikusse kuuluvad puhastussüsteemid, õhupuhastajad, veefiltrid, aurupuhastajad ning Lux Gourmet sari tervisliku toidu valmistamiseks.

2014. aasta eesmärk on laiendada meie toodete valikut veelgi Eesti turul ning sellepärast võtame oma meeskonda juurde 3 uut inimest.

Vaata rohkem