Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825951
Osaline kaugtöö võimalus

Kliendikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

KLIENDIKONSULTANDINA soovitad oma ala spetsialistina kliendile alati parimaid lahendusi. Leiad koostöös kolleegidega üle maailma võimalike lahendusi keerulistele olukordadele teenindades kliente telefoni ja e-kirja teel.

Ootused kandidaadile

KANDIDEERI, kui oled kiire, täpne ja koostöövalmis. Suhtled ja kirjutad vabalt eesti, inglise ja vene keeles, oled viisakas ja leidlik probleemide lahendamisel ning võimeline jagama tähelepanu mitme ülesande vahel.

Oled oma töös iseseisev, kuid oskad hinnata meeskonnatööst tulevat sünergiat. Sinu jaoks on olulisim hästi tehtud töö, suudad märgata ka väikeseid detaile ning Sul on tehnilist taipu kasutamaks erinevat tarkvara.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • täiskohaga tööd äripäevadel: E-R, tööaeg 8.30-17.00
  • põhjalikku väljaõpet ning jätkuvat arengut
  • erinevaid võimalusi ja toetusi õppimiseks ja karjääri edendamiseks
  • õnnetusjuhtumi- ja elukindlustust
  • osalist kaugtöö võimalust.

Tööpakkumise number
#825951

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
25. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem