Kliendikonsultant Pro Optikas- saa koos meiega optika valdkonna spetsialistiks!

PRO OPTIKA

Tööpakkumise number

600638

Pro Optika Kliendikonsultant Pro Optikas- saa koos meiega optika valdkonna spetsialistiks!

Töö kirjeldus

klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine,
kaupade müük, väljapanek
vajalik arvutioskus ja nutikus
töö vahetustega toredas meeskonnas

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:
hea suhtleja ja pead tähtsaks head teenindust, oled positiivse mõttelaadiga ning valmis kaasa aitama ettevõtte eesmärkide saavutamisele, omad eesti ja võõrkeeleoskust (vene, inglise või soome), oled hea meeskonnamängija ja valmis vahetustega tööks

Ettevõte pakub

Siis pakume:
vaheldusrikast tööd edumeelses Eesti ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, firmaüritusi, koolitusi ning mõnusat õhkkonda

Lisainfo

Soovime leida meeskonnaliiget võimalikult kiiresti.
Palun lisada CV-le ka palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
31. mai 2019
Brutopalk:
Alates 5.5 kuni 7 EUR tunnis
Soovin kandideerida

PRO OPTIKA

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev optika jaemüügikett. Hetkel on meil kokku 16 kauplust (6 Tallinnas, Viimsis, Võrus, Põlvas, Valgas, 2 Tartus, Viljandis, Rakveres, Jõgeval ja Pärnus). Otsime oma meeskonda energilist, positiivse ellusuhtumisega, arenemissooviga töökat inimest, kes on väga hea meeskonna mängija.

Avan ettevõtte profiili