Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322316

Kliendikonsultant

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kindlustusjuhtumite käsitlemine
24h hädaabi teenuse osutamine (k.a.sõiduki käivitamine; rattavahetus jmt.)

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus, kohusetunne ja organiseerimisvõime
  • abivalmidus
  • täpsus ja korrektsus
  • arvuti kasutamisoskus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus
  • autojuhilubade olemasolu
Kasuks tuleb sõidukite tehniline tundmine.

Ettevõte pakub

  • tasuta väljaõpe
  • liikuvat ja huvitavat tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat ja professionaalset kollektiivi
  • head töötasu

Tööpakkumise number
#322316

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. november 2013
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2013

Roheline Laine OÜ tegeleb kindlustusjuhtumite käsitlemise ja 24h hädaabi teenuste pakkumisega. Meie teenindatavad tuntuimad kaubamärgid on on RSA, Ergo, Seesam, Gjensidige Baltic, SEB, Swedbank, Nordea, DNB, LHV, Mercedes Benz, Ford, Volvo, Citroen, Hyundai, Iizi, jpt. Oleme omas sektoris Baltikumi turuliider ja kõige kiiremini kasvav ettevõte.
Seoses ettevõtte tegevuse laienemisega, vajame osalise tööajaga kliendikonsultanti Pärnu, Pärnumaa piirkonda.

Vaata rohkem