Värsked tööpakkumised

Kliendiinfo teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27478

Tööpakkumise number

27478

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRK:

Soome ja vene keelt kõnelevate Radiolinja Soome klientide igakülgne müügijärgne teenindamine ja nõustamine

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

- Kvaliteetne telefoniteenindus

- Klientide nõustamine telefonitsi

- Klientide probleemide lahendamine

- Lisateenuste müük

- Muudatuste sisseviimine kliendiandmebaasi

- Klientidelt saadud informatsiooni vahendamine teistesse osakondadesse

- Kõnede vahendamine teistesse osakondadesse

- Klientide e-mailidele vastamine

- Koostöö teiste osakondade ja üksustega

Nõudmised kandidaadile

HARIDUS, OSKUSED JA KOGEMUSED

- Vähemalt keskharidus

- Väga hea eesti, soome ja vene keele valdamine

- kõrge teenindusvalmidus ja kliendikeskne hoiak

- hea suuline eneseväljendusoskus

- kasuks tuleb eelnev teeninduskogemus

- orienteeritus lahenduste leidmisele

OMADUSED

- täpsus ja kiirus

- algatusvõime

- pingetaluvus

- valmidus meeskonnatööks

- püsivus

- avatus

huvitavat tööd kaasaegses ja väga kiiresti arenevas valdkonnas tegutsevas tugeva firmakultuuriga organisatsioonis, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Oyj, eneseteostusvõimalusi koos noorusliku ja professionaalse meeskonnaga.

Lisainfo

Saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CVKeskuse kodulehe kaudu. Palun vasta kindlasti ka meie kolmele küsimusele. Sinu andmeid ootame hiljemalt 29. veebruaril.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2004

Radiolinja Eesti AS on 1994. aastal asutatud mobiilsideteenuseid pakkuv erafirma, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Elisa Oyj.
Atraktiivsel telekommunikatsiooniturul on Radiolinja Eesti tuntud kui usaldusväärne partner, mis peegeldub klientidele meie dünaamilises arengustrateegias, kliendikeskses teeninduses, paindlikus hinnapoliitikas ning sidevõrgu pidevas edasiarendamises. Koostöös maailma juhtiva mobiilsideoperaatoriga Vodafone pakume mobiilteenuseid nii siinsel kui rahvusvahelisel turul. Vajame oma meeskonda arenemisvõimelisi inimesi, kes tahavad koos meiega kirjutada oma nime Eesti telekommunikatsiooni ajalukku.