Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199411

KLIENDIHALDUSTARKVARA HOOLDUSÜKSUSE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spetsialisti peamised tööülesanded on panga kliendihaldustarkvara alal:

  • kasutajate nõustamine
  • tarkvaravigade analüüsimine ning dokumenteerimine
  • väljavõtete koostamine SQL vahenditega ja teostatud toimingute dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • (omandamisel) infosüsteemide või matemaatika/informaatika alane haridus
  • IT alane töökogemus
  • programmeerimiskeele SQL väga hea valdamine
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja/või inglise keele oskus kesktasemel
  • hea pingetaluvus ning analüüsivõime
  • hea loogiline mõtlemine ja iseseisvus
  • täpsus ja korrektsus
  • hea õppimis- ja kohanemisvõime

Ettevõte pakub

BIGBANKis on:

  • professionaalne rahvusvaheline meeskond
  • stabiilne töökeskkond ja kindel vastutuspiir
  • enesearendamise võimalused

Tööpakkumise number
#199411