Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #86023

Kliendihaldusosakonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kliendihaldusmeeskonna loomine, arendamine-eestvedamine. motiveerimine ja hoidmine
  • Meeskonna ühiste eesmärkide püstitamine, tegevuste jälgimine/arendamine ja meeskonna tulemustele viimine.
  • Turundustegevuste planeerimine, ellu viimine ja tulemuste analüüs.
  • Ülebaltiliste suurklientide suhete loomine ja hoidmine.
  • Osalemine ettevõtte üldjuhtimises ja eesmärkide saavutamises.
  • Oma tegevuse ja uute ideedega panuse andmine IT Koolitusega seotud ettevõtete arengusse

Ootused kandidaadile

  • Aktiivsus ja positiivne ellusuhtumine
  • Iseseisvat võimet seada endale eesmärke ning ületada takistusi ning tulemustele orienteeritus
  • Eelnev müügimeeskonna juhtimiskogemus.või head tulemused müügitöös ja eesmärk astuda järgmine samm.
* Hea keelte oskus (eesti ja inglise keel, kasuks tuleb ka vene keele oskus)
  • Heade meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskuste olemasolu
  • Stressitaluvus ning valmisolek teha kõvasti tööd.
  • Valmisolek reisimiseks

  • Väljakutseid pakkuvat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Tulemustele vastavat väga head töötasu ning muid hüvesid. Brutopalk alates 30 000.- krooni kuus + ametiauto ning töövahendid
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalust.
  • Nooruslikku ja teotahtelist kollektiivi

Tööpakkumise number
#86023