Värsked tööpakkumised

Kliendihaldusosakonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86023

Tööpakkumise number

86023

Töö kirjeldus

  • Kliendihaldusmeeskonna loomine, arendamine-eestvedamine. motiveerimine ja hoidmine
  • Meeskonna ühiste eesmärkide püstitamine, tegevuste jälgimine/arendamine ja meeskonna tulemustele viimine.
  • Turundustegevuste planeerimine, ellu viimine ja tulemuste analüüs.
  • Ülebaltiliste suurklientide suhete loomine ja hoidmine.
  • Osalemine ettevõtte üldjuhtimises ja eesmärkide saavutamises.
  • Oma tegevuse ja uute ideedega panuse andmine IT Koolitusega seotud ettevõtete arengusse

Nõudmised kandidaadile

  • Aktiivsus ja positiivne ellusuhtumine
  • Iseseisvat võimet seada endale eesmärke ning ületada takistusi ning tulemustele orienteeritus
  • Eelnev müügimeeskonna juhtimiskogemus.või head tulemused müügitöös ja eesmärk astuda järgmine samm.
* Hea keelte oskus (eesti ja inglise keel, kasuks tuleb ka vene keele oskus)
  • Heade meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskuste olemasolu
  • Stressitaluvus ning valmisolek teha kõvasti tööd.
  • Valmisolek reisimiseks

  • Väljakutseid pakkuvat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Tulemustele vastavat väga head töötasu ning muid hüvesid. Brutopalk alates 30 000.- krooni kuus + ametiauto ning töövahendid
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalust.
  • Nooruslikku ja teotahtelist kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
20. november 2006
Brutopalk:
Alates 30000 EEK kuus

IT Koolitus (kaubamärk baltikumis IT Protraining ) on juhtiv ülebaltiline info- ning kommunikatsioonitehnoloogia koolituslahendusi pakkuv ettevõte. IT Koolituse tütarettevõtted on: IT Protraining Latvija SIA, Protraining Academy UAB ning BiTA Servise Management OÜ ning grupis töötab kokku 24 inimest. Meie kliendibaasi moodustavad Eesti juhtivad keskmised/suured ettevõtted, kellele pakume IT alaseid koolitusi IT spetsialistidele, lõppkasutajatele ja IT projekti- ning tippuhtidele

Meie meeskonna eesmärk on pakkuda oma tänastele ja tulevastele klientidele parimaid infotehnoloogiaalaseid koolituslahendusi, tehes seda läbi parima tehnilise kompetentsi, lõbusa ja positiivse õpetamismetoodika ning nauditava koolituskeskkonna.

Otsin oma meeskonda kliendihaldusmeeskonna juhti, kelle ülesandeks on meeskonna loomine, arendamine, juhtimine ja hoidmine ning läbi selle kasvatada ja arendada kliendisuhteid Eestis ning tagada ettevõtte kasv.. Teiseks oluliseks osaks töös on ülebaltilises müügimeeskonnas rahvusvaheliste klientide hõivamine. Peale edukat kliendihaldusmeeskonna loomist ja arendamist on sul võimalik asuda Eesti operatsioonide tegevjuhi kohale (country manager) kohale ning vastutusala on kogu ettevõtte arendamine ning viimine järgmisele tasemel.