Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur (vajalik soome keele oskus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212840

Tööpakkumise number

212840

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda KLIENDIHALDURIT
kelle peamisteks ülesanneteks on:
- telefoni teel läbi efektiivse müügitöö aktiivne uute klientide leidmine;
- hinnapakkumiste koostamine ja edastamine;
- olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja edasiarendamine;
- aktiivne koostöö ja suhtlemine veokorraldajatega;
- kliendikülastuste korraldamine vastavalt vajadusele;
- klientide andmebaasi haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kes:
- oskab oma aega planeerida;
- on väga hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskusega;
- on algatusvõimeline, iseseisev ja aktiivne oma töövaldkonna edasiarendamises;
- räägib eesti keelt ning valdab heal tasemel soome keelt;
- on julge ning enesekindel;
- on klientidele ja teenindusele orienteeritud;
- on aktiivse edumeelse ja positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset eneseteostusvõimalust;
- motiveerivat tasustamise süsteemi;
- võimalust töötada heas kollektiivis, kus hinnatakse kõrgelt töökaid ning eesmärgikindlaid inimesi;
- julgustust ja toetust tööeesmärkide saavutamiseks.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev aktiivse müügitöö kogemus. CV palume saata koos kaaskirja ning palgasooviga. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt 22. detsembriks.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
23. november 2010

Oleme 2000. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhilisteks tegevusaladeks on siseriiklike ja rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine ning ladustamisteenuse pakkumine. Ferroline Grupp OÜ missiooniks on pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset logistikateenust, mis on ühendatud professionaalse ja personaalse klienditeenindusega.