Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196346

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, kus tööülesanneteks on:
* Kliendtide nõustamine ja panga teenuste tutvustamine.
* Kiire ja sõbralik klientide teenindamine.
* Hoiuste ja laenude vormistamine.
* Oma kliendiportfelli haldamine ja regulaarne monitoorimine.
* Aruannete koostamine ja esitamine.

Ootused kandidaadile

* Eelistatult kõrgharidusega inimene..
* Töökogemus klienditeenindajana, väga hea suhtlemisoskus.
* Soome keele oskus väga heal tasemel, inglise keele oskus keskmisel tasemel.
* Hea matemaatilne loogiline mõtlemine.
* Kõrge pingetaluvus, täpsus, korrektsus, hea empaatiavõime.

Ettevõte pakub

Püsivat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes.
Koolitust ja arenguvõimalusi
Meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#196346