Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430170

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kliendikontakti loomine

* Kliendikohtumiste kokkuleppimine

* Kliendibaasi haldamine

* Kliendibaasi täiendamine

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerijaid kes on:

* Avatud suhtleja

* Positiivse suhtumisega ja rõõmsameelne

* Enesekindel

* Hea enesedistsipliiniga

Ettevõte pakub

* Erialast väljaõpet

* Põhipalk + tulemustasu

* Kaasaegseid vahendeid eduka töö tegemiseks

* Võimalust teenida korraliku ja stabiilset tasu

* Karjääri võimalust: Kliendihaldurite juht

Tööpakkumise number
#430170

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 600 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. august 2016
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2016

Thermostar on Astria ettevõte, kes toodab ja turustab maailma esimest kodu aurupuhastussüstemi, mis suudab tekitada tööstusliku auru (180 C°, 6 bar). See on põhjus, miks Thermostari aurupuhastaja suudab puhastada kiirelt ja tõhusalt mustuse, mida isegi kodukeemia puhtaks teha ei suuda.

Thermostar laienes Eestisse 2015 aastal ja seoses ettevõtte kiire kasvu ja laienemisega, otsime oma meeskonda uusi kaasvõitlejaid.

Kui tunned, et tahad teha väljakutsuvat tööd, teenida head tasu ja kuuluda kokkuhoidvasse meeskonda!? Siis saada oma cv ja kandideeri kohe!

Vaata rohkem