Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90530

Tööpakkumise number

90530

Töö kirjeldus

Kliendihalduri peamisteks tööülesanneteks arendada koostöösuhteid olemasolevate klientidega. otsida kliente ja ehitada üles ärilised suhted uute klientidega, uurida kliendi vajadusi, kirjutada pakkumisi, esitada kliendile pakutavaid lahendusi. Kliendihaldur vastutab ärisuhete eest kliendiga, lepingutingimuste- ja hinnaläbirääkimiste eest. Koostab müügieelarve ja teeb hinnapakkumisi.

Nõudmised kandidaadile

Kliendihaldur on kõrge kvalifikatsiooniga müügi-äri inimene, kes tegeleb olemasolevate klientidega ja sissetulevate päringutega ning otsib vastavalt meie ettevõtte profiilile uusi kliente. Et selles töös edukas olla tuleb õppida ära kliente laiemalt mõistma ja kiiresti ning täpselt aru saama kliendi vajadustest. Eduks on vajalik tehniline -, majanduslik- või finantsharidus, kogemus äriläbirääkimistel ja lepingute sõlmimisel. Hädavajalik on hea inglise keele oskus, sest kliendihaldurid töötavad 2/3 tööajast inglise keeles. Kommunikatsioon ettevõtte sees ja klientidega toimub inglise keeles. Kasuks tulevad teadmised rahvusvahelisest ärist ja allhanke põhimõtetest.

Kui soovid töötada rahvusvahelises meeskonnas, ennast äriliselt uuele tasemele viia ning aidata meie kliente areneda koos meiega, siis sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi meie tugevas rahvusvahelises ettevõttes.Tööalast koolitust - meie juures õpid ära kõik vajalikud teadmised ja oskused. Huvitavat ja vastutusrikast tööd, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege. Rahvusvahelise koostöö kogemusi. Töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.
Kui tundsid eelpool kirja pandus vähemalt osaliselt ära ennast, siis ootame sind kandideerima.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2007

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuuluv Hallberg- Sekrom Fabriks Gruppi. HSF grupp tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Hiinas. Tarkonis töötab 540 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 sertifikaate.