https://www.cvkeskus.ee/53273

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53273

Tööpakkumise number

53273

Töö kirjeldus

Töötaja töö eesmärgiks on tagada kavandatud müügimahtude saavutamine ja kindlustada müügiorganisatsiooni hea maine ning professionaalne teenindus. Töötaja sisuks on võimalikult paljude püsiklientide leidmine/haldamine oma tegevusalas müügijuhi poolt suunatuna.

Töökohustuste hulka kuuluvad :
* pikaajaliste kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine müügijuhi poolt määratud püsi- ja võtmeklientidega oma tegevusalal, nende müügi analüüs ; andmete(s.h. tellimuste) edastamine või sisestamine ja muutmine kasutusel olevatesse programmidesse ja registritesse.
* klientidele nende komplekseks varustamiseks müügipakkumiste koostamine ja läbivaatamine laoarvestusprorammi vahendusel, läbirääkimiste pidamine, lepingute ettevalmistamine, tootetutvustused


Nõudmised kandidaadile

• Levinumate arvutiprogrammide tundmine
• Isikliku auto kasutamise võimalus


Ettevõte pakub

• stabiilset töökohta


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Lavex on 1992.a.tegutsev ja suurima esinduste arvuga bürookaupade importija ja müüja Eestis. AS Lavex kauplustekett kannab Austria-Shveitsi päritolu Donau kontserni kaubamärki DONAU OFFICE, näitamaks kuuluvust ühte Euroopa suurimatest kontoritarvete tootmise ja müügiga tegelevasse gruppi. Meie klientideks Eestis on nii kauplused, kontoritarvete müügifirmad kui ka bürookaupu tarbivad äriühingud üle Eesti. 2001.a. võitis AS Lavex riigihankekonkursid Lõuna-Eesti suurima tööandja, SA Tartu Ülikooli Kliinikum ja Põllumajandusministeeriumi ja tema allasutuste, mais 2003.a.Eesti Haigekassa ning mais 2004.a. Maksu- ja Tolliameti varustamiseks kontoritarvetega. 23.mail 2002.a.kirjutati LAVEX AS ja Tartu Ülikooli vahel alla leping, millega Tartu Ülikool tunnistas AS LAVEX pakkumise riigihankekonkursil "Tartu Ülikooli kontoritarvetega varustamise teenuse tellimine", edukaks ja vastuvõetud pakkumiseks.