Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53273

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja töö eesmärgiks on tagada kavandatud müügimahtude saavutamine ja kindlustada müügiorganisatsiooni hea maine ning professionaalne teenindus. Töötaja sisuks on võimalikult paljude püsiklientide leidmine/haldamine oma tegevusalas müügijuhi poolt suunatuna.

Töökohustuste hulka kuuluvad :
* pikaajaliste kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine müügijuhi poolt määratud püsi- ja võtmeklientidega oma tegevusalal, nende müügi analüüs ; andmete(s.h. tellimuste) edastamine või sisestamine ja muutmine kasutusel olevatesse programmidesse ja registritesse.
* klientidele nende komplekseks varustamiseks müügipakkumiste koostamine ja läbivaatamine laoarvestusprorammi vahendusel, läbirääkimiste pidamine, lepingute ettevalmistamine, tootetutvustused

Ootused kandidaadile

  • Levinumate arvutiprogrammide tundmine
  • Isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#53273