Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 20966

Tööpakkumise number

20966

Töö kirjeldus

Klientide poliiside lõppemise jälgimine, kindlustuspakkumiste tegemine ja kooskõlastamine kindlustusseltsidega, poliiside vormistamine, konsultatsioon kahjujuhtumite korral ja nõustamine

Nõudmised kandidaadile

väga hea arvutikasutamise oskus, hea eesti ja vene keele oskus, kohusetundlik ja aus, hea analüüsivõime, väga hea suhtlemisoskus (s.h. telefoniga), varasem töökogemus klientide teenindamisel (pangandus, kinnisvara jne)
kasuks tuleb: kiire õpimisvõime, saavutusvajadus, B-kategooria juhiload, mittesuitsetamine

Ettevõte pakub

Enesearenduse võimalus kindlustus- ja liisingvaldkonnas
Spetsiaalne meie töökogemusel põhinev väljaõpe koos praktikaga (min. 1-2 nädalat Tallinnas)
Meeldiv töökollektiiv ning arenguvõimalused
Põhipalk pluss lisatasud vastavalt müügitulemustele

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. mai 2003
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2003

KindlustusEst on kindlustusagentuur, kes pakub oma klientidele ainult usaldusväärseimate Eesti kindlustusseltside (If Eesti, Nordea, Sampo) kõiki kindlustustooteid. Lisaks kindlustustoodetele vahendame ka sõidukiliisingut ja pakume täisteenusrenti. Meie klientide arv kasvab pidevalt ning käive on siiani kahekordistunud igal tegevusaastal.