Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61201

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidele Infoatlas AS poolt pakutavate eritoodete tutvustamine ja aktiivne müük
Kliendilepingute sõlmimine
Kliendisuhete arendamine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

Aktiivne ja loov
Tulemustele orienteeritud
Kohusetundlik ja järjekindel
Hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

Rõõmsameelset meeskonda
Palju huvitavat ja rutiinivaba tööd
Põhipalgana miinimumpalk + tulemustest sõltuvat väga head lisatasu
Võimalust eneseteostuseks
Müügi- ja tootekoolitust
Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Vanus ja eelnev töökogemus pole oluline.

Tööpakkumise number
#61201