Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234291

Tööpakkumise number

234291

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

Sinu ülesandeks on hoida Fortumo võtmekliendid õnnelikuna ja aidata nende probleeme lahendada. Lisaks aitad Fortumol leida uusi kliente nii Euroopast, USA-st kui ka mujalt maailmast. Mis tähendab, et sinu klientideks hakkavad olema maailma juhtivad mäng- ja mobiilirakenduste tootjad.

Ootame, et sa:

- oled hea suhtleja ja aitad Fortumo võtmekliente ja lahendad nende probleeme;
- aitad leida Fortumol uusi kliente ja tunneksid kogu müügiprotsessiga alates pakkumise koostamisest tehnilise integratsioonini;
- oled valmis käima üritustel üle Euroopa, et leida Fortumole uusi kliente;
- oled valmis töötama noores rahvusvahelises meeskonnas.

Nõudmised kandidaadile

- kogemus veebiettevõtte kliendisuhete, müügi, arendamise ja/või turundamise vallast;
- hea arusaamine interneti- ja/või mänguettevõtluse mudelitest;
- suurepärane inglise keel kõnes ja kirjas;
- hispaania, vene või mõne muu keele oskus on plussiks;
- soov töötada iseseisvalt ning paindliku graafiku alusel.

Pakume paindlikku tööaega ning mõnusat töökeskkonda andekate inimeste seas Tartu kesklinnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ning lühike motivatsioonikiri.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2011
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2011

Fortumo OÜ arendab Tartu kesklinnas mobiilimaksete platvormi, mis aitab online mängudel, veebiäridel ning sotsiaalsetel võrgustikel maksustada oma kliente. Nelja tegevusaasta jooksul on ettevõte laienenud 60sse riiki ning 2009. aastal nimetati Fortumo kolme edukaima eksportööri hulka Eestis.

Kui soovid töötada rahvusvahelises meeskonnas, suhelda edukate mängutootjatega ja oled valmis klientidega kohtumiseks reisima, otsime just sind.