Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 147139

Tööpakkumise number

147139

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANNETEKS on info ja reklaami aktiivne müük äriklientidele, uute kliendisuhete loomine ja müügiprotsessi edukas läbiviimine ning kliendibaasi haldamine ja klientide nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

EELDAME SINULT valmidust teha aktiivset müügitööd, korrektset eesti keele valdamist ja kohusetundlikkust ning järjekindlust.

MEIE PAKUME konkurentsivõimelist palka, firmasisest baas- ja täiendkoolitust, ametisõitudeks ametiautot koos autojuhiga ning vahvaid ühisüritusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2008

Ekspresskataloogide AS tegutseb infomeedia turul alates 1996 aastast.
Ekspresskataloogide eesmärgiks on pakkuda täiuslikku ning kõikehõlmavat infoteenust. Lisaks üleriigilisele yellowpages tüüpi kataloogile "Eesti Ettevõtted" ilmuvad piirkondlikud Ekspresskataloogid Hiiumaal, Järvamaal, Virumaal, Läänemaal, Pärnumaal, Raplamaal, Saaremaal, Tartumaal ja Viljandimaal. Lisaks paberkandjatele on kogu infot võimalik kiiresti ja mugavalt leida Ekspresskataloogide AS koduleheküljelt www.ee.ee. 1184 Numbriinfo on universaalne infotelefon, mis annab ööpäevaringselt infot vastavalt soovile eesti, inglise või vene keeles.